yonad.cz - ubytujte se snadno

Kontaktujte nás:    formulářem | e-mailem
+420 412 554 286

Výsledky > Liberecký kraj > Jizerské hory > Zlatá Olešnice > Rekreační středisko Zlatník

Vybavení a služby

  • Internet
  • Sauna
  • Bazén

Rekreační středisko Zlatník

Zlatá Olešnice 197, 468 47 Zlatá OlešniceVítáme Vás v Jizerských horách, v horského rekreačníhm středisku soukromých roubených chalup Zlatník, kde můžete strávit krásnou a klidnou dovolenou a během ubytování poznávat Jizerské hory. Vítáme Vás v Jizerských horách, kde budete ubytováni v malebných roubenkách v krásném prostředí.

Zlatník Vám nabízí ubytování v Jizerských horách v chatách a chalupách k pronajmutí. Během ubytování Vám Jizerské hory nabízí nespočet možností vyžití, ať už formou výletů do hor, či zimního lyžování v Jizerských horách. Naše ubytování v Jizerských horách Vám poskytne potřebné zázemí ať už během letní dovolené či zimní dovolené.

* Lyžování během ubytování - Jizerské hory nabízejí množství lyžařských středisek, které můžete navštívit během ubytování

* Výlety během ubytování - přehled nejen letních výletů které je možné absolovovat při ubytování v jizerských horách

Nevlastníte-li, svou chatu či chalupu, je pravděpodobné, že Vás bude zajímat, zda jsou v horách, k dispozici chaty a chalupy k pronajmutí.
Chata je spíše menší a modernější stavba, zatímco chalupa bývá zpravidla starší dobové stavení. Naše nabídka však spojuje výhody všeho, co Vám různé chaty či chalupy k pronajmutí přináší.

O jaké chaty a chalupy k pronajmutí se jedná? Ve Zlaté Olešnici, v Jizerských horách vznikl rekreační areál „Zlatník“, který nabízí stylové roubenky ve stylu starých horských chalup, avšak postavené moderní technologií a s vybavením, které si většina lidí, kteří hledají chaty a chalupy k pronajmutí, přeje.

Jde o roubenky, postavené ve svahu a jsou, jako „dva v jednom“ aneb chaty a chalupy k pronajmutí, k dispozici po celý rok. Dva v jednom má zde ještě další význam, neboť v každé chalupě jsou dva apartmány, které jsou však na sobě nezávislé, a to umožňuje objednat si jen půl chaty k pronajmutí.

Cena je uvedena za pronájem 1/2 roubenky na 1 noc pro 4 osoby. Pobyt je možné objednat od soboty do soboty - tzn. 7 nocí. Ubytovat se je možné v sobotu po 16. hodině, apartmán se opouští mezi 10. a 12. hodinou dopoledne.

Cena neobsahuje: spotřebu elektrické energie podle skutečné spotřeby, spotřebu topného dřeva či briket, povinný rekreační poplatek obci ve výši 14 Kč/noc (osoby nad 18 let). Orientační spotřeba elektrické energie za pobyt cca. 800 - 1000,- Kč během zimní sezony. Spotřeba briket (balík / 50,- kč - vydrží 1-2 dny).

V sezóně poze týdenní pobyty - neděle - neděle.


Rezervaci ubytování v tomto hotelu proveďte online formulářem (viz níže).
V případě speciálních požadavků (větší počet pokojů, než je v nabídce, firemní pobyty apod.) pište na reservations@yonad.cz nebo volejte +420 412 554 286

 
 
 
 

Copyright © 2006 - 2011 Online Travel Solutions s.r.o.

Online Travel Solutions s.r.o. :

´